Csatlakozz csapatunkhoz, Veszprémben!

Karrier

Az Eclipse-nél megosztjuk a célokat és nagyszerű dolgokat hozunk létre.

Hatékony és precíz munkavégzés jellemez minket.

Munkatársaink szeretik az újabbnál újabb kihívásokat.

Tettre készek és büszkék a munkájukra.

Egy lendületes, sokoldalú csapat részesei.

Szeretik, amit csinálnak.

Aktuális Állásajánlataink

Gépésztervező

MIK LENNÉNEK A FELADATAID?

  • Automatizált gépek, egyedi berendezések gépészeti tervezése Solidworks program segítségével
  • Alkoss újat a legfrissebb egyedi megrendeléseinknél
  • Fejleszd és tökéletesítsd a meglévő gépeinket
  • Folyamatosan egyeztess a projekted résztvevőivel
  • Adj hangot ötleteidnek a műszaki konstrukciók kifejlesztésében, megoldások kidolgozásában

RÁD VAN SZÜKSÉGÜNK, HA:

  • Műszaki szakirányú végzettséggel rendelkezel (gépészmérnök/mechatronikai mérnök)
  • Ha jól ismered és önállóan használod a Solidworks tervező szoftvert (Inventor ismerete előny)
  • Minimum 3 éves gépésztervezői tapasztalatod van
  • Legalább alapszinten kommunikálsz angolul
  • Kiváló problémamegoldó-, és elemzőkészséged van

ELŐNY

  • Tárgyalási szintű angol nyelvismeret

AMIT KÍNÁLUNK

  • Országos viszonylatban is kiemelkedő bérezést + cafeteriat
  • Szakmai fejlődési, képzési lehetőséget
  • Modern, tiszta munkakörnyezetet
  • Stabil munkahelyet töretlenül fejlődő cégünknél

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Eclipse Automation Hungary Kft. – Veszprém

JELENTKEZZ HOZZÁNK! Küldd el nekünk magyar nyelvű önéletrajzodat az [email protected] email címre!

Kultúra

Támogatjuk munkatársainkat abban, hogy inspirálódjanak, és hogy felfedezzenek valami más – valami jobb – lehetőséget magukban, és abban, amit csinálnak. Nagyra értékeljük a vállalkozói szellemet és tiszteletben tartjuk az innovatív gondolkodásmódot. Csatlakozz csapatunkhoz, és tehetséges, elkötelezett és támogató csapattársakkal fogsz együtt dolgozni.

Bővebben

Elkötelezettségünk

Munkatársaink, a fejlődésük és a közösségükkel való kapcsolatuk kulcsfontosságú ahhoz, hogy jó munkát végezzünk ügyfeleink számára. Olyan körülményeket biztosítunk, melyben a csapatok együttműködnek, az emberek tanulhatnak és fejlődhetnek.

Ismerj meg minket

Lokációk

Székhelyünk Cambridge-ben található, Ontarióban, csak pár percre a 401-es autópályától. Összesen 14 létesítményünk van Kanadában, az Egyesült Államokban és Európában.

Lépj velünk kapcsolatba

Előnyeink

Több mint 750 munkatársunk van és hisszük, hogy ők jelentik számunkra a legnagyobb értéket és a legnagyobb versenyelőnyt. Széleskörű juttatási csomagot biztosítunk, ezzel támogatva munkatársaink fejlődését és életminőségét.

Mutasd a juttatásokat

Szakmai előmenetel

Mindig keressük azokat az embereket, akik új perspektívát és élettapasztalatot hozhatnak a csapatunkba. Ha olyan helyet keresel, ahol értékelik meglévő tudásodat és tanulási vágyadat, akkor jó helyen jársz!

Fejlődj velünk

Gyakornoki lehetőségek

Diák vagy, aki izgalmas helyet keres karrierjének elindításához, tanulmányi gyakorlat vagy gyakornoki program révén? Bízunk benne, hogy fontolóra veszed a csatlakozást hozzánk!

További információk

Díjak
Díjak

Canada Best Managed Companies Platinum Member

Kanada Legjobban Irányított Vállalatai díj

Örömmel jelentjük be, hogy idén hetedik éve rajta vagyunk Kanada ‘Best Managed Companies’ listáján, így Platina minősítésben részesültünk, amely az elérhető legmagasabb elismerése a vállalat üzleti kiválóságának.

Growth 500 díj

A 2020-ben 281. helyen rangsorolt Eclipse-t Kanada legdinamikusabb és legsikeresebb vállalatainak adományozott „Growth 500” díjjal jutalmazták. Az Eclipse ezt a díjat a tavalyi évben már hatodszor kapta meg.